Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Kaitlenčių valymo kremas ELECTROLUX M3HCC301
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
Specifikacijos
| Dizainas | |
| Kaitlentės tipas | Indukcinė kaitlentė |
| Paviršiaus medžiaga | Keramika |
| Dominuojanti spalva | Juoda |
| Rėmelio tipas | Be rėmelio |
| Apsauga nuo įbrėžimų ant keraminio stiklo | Ne |
| Montavimas | |
| Prietaiso matmenys | 51x592x522 mm |
| Supakuoto prietaiso matmenys (A x P x G) | 126 x 753 x 608 mm |
| Plotis | 60 cm |
| Reikalinga montavimo erdvė (A x P x G) | 51 x 560-560 x 490-500 mm |
| Minimalus stalviršio storis | 16 mm |
| Prijungimo galia | 4600 W |
| Prijungimo kabelio ilgis | 110.0 cm |
| Kištuko tipas | Nėra kištuko (elektros pajungimą atlieka elektrikas) |
| Kaitinimo zonos | |
| Kaitinimo zonų skaičius | 4 |
| Kaitinimo zonų naudojimas | Apvalios kaitinimo zonos |
| Kaitinimo elementų matmenys | 2 x (14,5 cm Ø), 2 x (18,0 cm Ø) |
| Kaitinimo elementų galia | 1 x 1.8 (3.1) kW, 1 x 1.8 KW, 2 x 1.4 KW |
| Komfortas | |
| Vartotojo sąsaja | TouchSelect Basic valdymas |
| Apšviestos kaitinimo zonos | Ne |
| Apsauga nuo įbrėžimų ant keraminio stiklo | Ne |
| Galingumo lygių skaičius | 9 galingumo lygiai |
| Šilumos palaikymas | Ne |
| Laiko taupymas | |
| Power Boost | Galinė kairė kaitinimo zona |
| Automatinis virimo pradėjimas | Ne |
| Automatinis kaitinimo zonų sujungimas / atjungimas | Ne |
| Galingumo lygio keitimas Move Mode režimu | Ne |
| Automatinis nustatymų perkėlimas | Ne |
| Automatinis zonos pasirinkimas | Ne |
| Quick Start | Taip |
| Restart | Ne |
| Quick off | Taip |
| Energijos suvartojimo indikatorius | Ne |
| Gaminimo asistentas | |
| Patiekalų asistentas | Ne |
| PerfectCook virimo jutiklis | Ne |
| Apsauga nuo pridegimo | Netinka |
| Galimybė prisijungti prie interneto | |
| Išmanieji įrenginiai su Home Connect | Ne |
| Gartraukio valdymas nuo plokštės | Ne |
| Smart Hood automatikos sistema | Ne |
| Smart Home Trigger individualiai konfigūracijai | Ne |
| Galimybė atnaujinti (per Home Connect paskyrą) | Ne |
| Energijos suvartojimas budėjimo režime, kai ekranas išjungtas | 0.5 W |
| Automatinio perjungimo į budėjimo režimą, kai ekranas išjungtas, laikas | 20 min |
| Saugumas | |
| Perkaitimo indikatorius | Atskirai kiekvienai kaitinimo zonai |
| Apsaugos | Vaikų apsauga, galios valdymo sistema, puodų atpažinimo sistema, laiko apribojimas |
Viena didžiausių internetinių parduotuvių Lietuvoje „Varlė.lt“ tapo oficialiu vokiškos buitinės technikos gamintojos „Miele“ partneriu.
„Autorizuota visame pasaulyje žinomo gamintojo partnerystė yra svarbus bendradarbiavimo statusas, kuris suteikiamas tik aukščiausius „Miele“ reikalavimus atitinkantiems rinkos dalyviams“, – teigia prekybos centro …
Dauguma mūsų dažniau nei orkaitę nautoja kaitlentę, kuri yra svarbi įrangos dalis. Šiuolaikinėje viruvėje nebūtinai įtaisoma virš orkaitės.
Pirkdami kaitlentę atkreipkite dėmesį į:
Dydis ir plotas
…