Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Metalas | Sidabras, praba 925 o |
| Perlų rūšis | Kultivuoti perlai |
| Perlo dydis | 11 mm |
| Perlo išvaizda | Apvalus |
| Spalva | Balta |
| Pagaminta | Europos Sąjungoje |
| Ilgis | nuo 42 iki 49 cm (reguliuojasi) |
| Svoris | apie 7 g |
Jeigu norite nupirkti savo mylimai moteriai malonią smulkmeną, tuomet galite pagalvoti apie autentiškus pakabukus, kuriuos dabar galite įsigyti visai už nedidelę kainą. Ypač nebrangiai gražūs pakabukai gali būti įsigyti elektroninėje parduotuvėje Varle.lt. Čia rasite įvairių formų pakabukų, kuriuos galėsite nusipirkti …