Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Užuolaidų detektorius suteikia siaurą aptikimo kampą.
Thanks to the FULLY digital technology, the detector is much more accurate in detecting intrusions and is not subject to interference such as: white light, ultraviolet light, temperature change, air movement from heating/cooling systems, and is completely resistant to electromagnetic radiation..
| Panaudojimas : | Vidaus patalpoms |
| Piroelementas : | Dvigubas |
| Detekcijos kampas : | 4 ° |
| Jutiklio tipas : | Pasyvus IR (PIR) |
| Nuotolis : | 3.5 m |
| Jautrumo reguliavimas : | ✔ |
| Aliarmo išvestis : | NC |
| Pažeidimo signalizacijos laikas : | 4 s |
| Skaitmeninis temperatūros kompensavimas : | ✔ |
| Atsparumas gyvūnams : | - |
| Pagrindinės savybės : | Skaitmeninis jutiklis The adjustable lens allows the detector to be positioned as a horizontal or vertical curtain Bright LED Alarm triggering delay Detection of the direction of movement from which the alarm is to be triggered LED indikacija Pulse counter TAMPER jungiklis, signalizuojantis apie aptaiso atidarymą Lens - 6 zones in 1 level |
| Aplinkos klasė : | EN 50131-2-2 Grade 2 |
| Spalva : | Balta |
| Maitinimas : | 9 ... 15 V DC @ 12 mA / 23 mA (max) |
| Darbo temperatūra : | -25 °C ... 55 °C |
| Svoris : | 0.06 kg |
| Matmenys : | 37 x 130 x 34 mm |
| Gamintojas / Markė : | VIDICON |
| Garantija : | 2 metai |
CE atitikties deklaracija