Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
1 Varta electronic CR 2450
Stanley Camelion | CR2450-BP1 | CR2450 | Litis | 1 vnt.
TP-Link Tapo išmanusis judesio jutiklis turi 120° aptikimo kampą ir bevielio ryšio technologiją, su aptikimo atstumu iki 7 metrų. Jis veikia su CR2450 baterija, kurios tarnavimo laikas yra 2 metai, ir yra skirtas naudoti patalpose, montuojamas ant lubų arba sienų.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto spalva | Balta |
| LED indikatoriai | Taip |
| Montavimo tipas | Lubų/sienų |
| Vieta | Patalpose |
| Nešiojamas | Taip |
| Aptikimo kampas | 120° |
Galia |
|
| Baterijos tipas | CR2450 |
| Baterijos tarnavimo laikas | 2 metai |
| Maitinimo šaltinio tipas | Baterija |
Saugumas |
|
| Ryšio technologija | Bevielis |
| Aptikimo atstumas | 7 m |
Veikimo sąlygos |
|
| Veikimo temperatūra | 0 - 40 °C |
Svoris ir matmenys |
|
| Aukštis | 42,3 mm |
| Plotis | 42,3 mm |
| Gylys | 34 mm |
Pakavimo duomenys |
|
| Pakuotės matmenys | 66 mm x 66 mm x 43,5 mm |
| Pakuotės svoris | 50 g |
| Pakuotės tipas | Dėžė |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
TOP susijusios paieškos