Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Baterija | |
| Baterijos tipas | Vienkartinė baterija |
| Baterijos dydis | Cr2320 |
| Baterijos technologija | Litis |
| Baterijos įtampa | 3 v |
| Baterijų skaičius | 1 vnt |
| Baterijos talpa | 135 mah |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 2 mm |
| Skersmuo | 2,3 cm |
| Svoris | 2,9 g |
| Kitos savybės | |
| Baterijos forma | Diskinės baterijos |
| Modelio pavadinimas | 6320101401 |