Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Mini greitasis įkroviklis Ugreen GaN USB C 30W, CD319 Nexode, Baltas
Laidas UGREEN US286 USB-C - USB-C, 2m
Tipas (IEC, kiti): CR1225
Gamintojo kodas: 6225
Įtampa: 3V
Talpa: 48mAh
Matmenys: 12 × 2.5 mm
Svoris: 0,9g
| Baterija | |
| Baterijos tipas | Vienkartinė baterija |
| Baterijos dydis | Cr1225 |
| Baterijos technologija | Litis |
| Baterijos įtampa | 3 v |
| Baterijų skaičius | 1 vnt |
| Baterijos talpa | 48 mah |
| Produkto spalva | Metalinis |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 2,5 mm |
| Skersmuo | 1,25 cm |
| Svoris | 0,9 g |
| Kitos savybės | |
| Baterijos forma | Diskinės baterijos |
| Modelio pavadinimas | 6225101401 |