Klimas FRAME PLUG WITH SCREW KPS-10140S (25)
  • Varlė kodas 54162898
  • Liko tik: 5+ vnt.
Pardavėjas UAB, Vitalimax
Rekvizitai
rating 4.2
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 1 has video
  • Varlė kodas 54162898
  • Liko tik: 5+ vnt.
Pardavėjas UAB, Vitalimax
Rekvizitai
rating 4.2
Klimas FRAME PLUG WITH SCREW KPS-10140S (25) kaina
add to cart Į krepšelį 2.57
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 2.57
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 21d., ketvirtadienį. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Brand- Klimas. Model- KPS. Length- 140 mm. Diameter- 10 mm. Fastener material- Metal. Colour- Grey col.. Number of Items- 25.
Specifikacija
  • Gamintojas Klimas
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 2-4 d. d.
G_B_Fissaggi ANCHOR BOLTS TNTRV06 10X45 M6X50 (50) kaina
JMA TUŠČIAS RAKTAS FAA85L(FB-18) FAB kaina
JMA RAKTO ŽIEDAS AC560 (AN-20) D20MM (100) kaina
Magam SVORINĖ JUOSTA 20.24.14.1 (14 G) kaina
Wire Lietkabelis H07V-U. 1 x 1.5 mm². mėlynas kaina
JMA TUŠČIAS RAKTAS U-5SD UNIVERSALUS kaina
JMA TUŠČIAS RAKTINĖLIS FAV-3D UNIVERSAL kaina
Klimas INSULATING PLUG 10X200 PL.NAIL kaina
Ejot PLIENINIS INKARAS H4 ECO Ø8/60 X 215 MM kaina
JMA TUŠČIAS RAKTAS TE-28 kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 4-5 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
Joseph Joseph Joseph Nest Lock 81081 5 vnt. kaina
I-tec C31CBLHDMI60HZ2M vaizdo kabelio adapteris 2 m C tipo USB HDMI Juoda
  • GamintojasI-tec
  • Kabelio ilgis (m)
  • Jungties formaC, A
  • Jungties tipasUSB
  • SpalvaJuoda
  • Įvertinimas 5.0 (12)
  • Liko tik: 2 vnt.
I-tec C31CBLHDMI60HZ2M vaizdo kabelio adapteris 2 m C tipo USB HDMI Juoda kaina
Adapteris DELTACO mini DisplayPort - HDMI, baltas / DP-HDMI2
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
Adapteris DELTACO mini DisplayPort - HDMI, baltas / DP-HDMI2 kaina
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
Kadus Professional Kadus Extra Rich Creme Permanent plaukų dažai 60ml - 7.71 kaina
  • Įvertinimas 5.0 (7)
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
PICA MARKER CLASSIC BALTA TIKSLUS kaina
-33 %
USB Kabelis - LINDY Anthra Line USB 3.2 Type A į C Laidas M/M, 10Gbps, 1.5 m, Juodas
  • GamintojasLindy
  • Kabelio ilgis (m)
  • Jungties formaA, C
  • Jungties versija
  • Jungties tipasUSB
  • SpalvaJuoda, Pilka
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 1-3 d. d.
  • Liko tik: 4 vnt.
USB Kabelis - LINDY Anthra Line USB 3.2 Type A į C Laidas M/M, 10Gbps, 1.5 m, Juodas kaina
  • Liko tik: 1 vnt.
Šoninė balkono markizė, kreminė, 175x250 cm kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 2-5 d. d.
Oem 9V kronos maitinimo prijungimas kaina