Generatorius RATO R6000D-B2
  • Varlė kodas 47265526
  • Liko tik: 4 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 1 has video
Generatorius RATO R6000D-B2
  • Varlė kodas 47265526
  • Liko tik: 4 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Generatorius RATO R6000D-B2 kaina
ar
  • + 12 mėn. 82
  • + 24 mėn. 127 POPULIARUS
  • + 36 mėn. 164
  • + 48 mėn. 200
add to cart Į krepšelį 905.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 905.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 21 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
RATO vienfazis benzininis generatorius.
Aukščiausios kokybės lyginant su pusiau profesionaliais generatoriais.
Generatoriaus apvijos varinės.
Generatoriai pagelbės statybose, prie namų ar gamtoje.
Generatoriai turi prietaisų skydelio LED apšvietimą, kurį galima įjungti ar išjungti pagal poreikį.
Specifikacija
  • Gamintojas Rato
  • Technologija AVR
  • Nuolatinės srovės vardinė galia 12V / 8,3A
  • Veikimo laikas su vienu degalų bakeliu, 50% apkrova 11 val.
  • Starteris Rankinis ir elektrinis
  • Vardinė galia 230v, kw 6,0
  • Variklio darbinis tūris, cm3 420
  • Degalų rūšis Benzinas
  • Veikimo laikas su vienu degalų bakeliu, 100% apkrova 7 val.
  • Garantuotas garso galios lygis - db(a) (2000/14/eb, 2005/88/eb) 97
  • Plotis, mm 576
  • Variklio modelis RATO R420
  • Vardinis dažnis, hz 50
  • Aukštis, mm 577
  • Degalų bakelio talpa, l 28
  • Transportavimo ratai YRA
  • Vardinė įtampa, v 230
  • Variklio alyvos tūris, l 1,1
  • Didžiausia galia 230v, kw 6,5
  • Svoris, kg 87
  • Ilgis, mm 740
  • Tipas Vienfazis
  • Svoris 0.094
  • Apvijos Varinės
Šią prekę rasite filtruose
  • Gamintojas Rato
  • Tipas
Atsiliepimai (0)
Atsiliepimų nėra
Atsiliepimų politika
Patarimai
Skaityti daugiau
Panašios prekės
AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY DY-7500 6000 W Dynamo
  • GamintojasDynamo
  • Tipas
  • Galia (kW)
  • Fazių skaičius
  • Pristatymas į namus 4-8 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY DY-7500 6000 W Dynamo kaina
  • Pristatymas į namus 3-5 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
ADLER generatorius 6,8 kW AD-688Splus%%%%%%% kaina
Inverterinis elektros generatorius EUROM Independ 2000
  • GamintojasEurom
  • Galia (kW)
  • Fazių skaičius
  • Įvertinimas 5.0 (5)
  • Pristatymas į namus 2-5 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Inverterinis elektros generatorius EUROM Independ 2000 kaina
Generatorius 7kW, 230V, R8000ID
  • Pristatymas į namus 2-4 d. d.
Generatorius 7kW, 230V, R8000ID kaina
GTM / AFLATEK 7500E PRO Benzininis generatorius 7.5 KW vienfazis/ trifazis PROFESIONALUS
  • GamintojasGTM
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 1-5 d. d.
GTM / AFLATEK 7500E PRO Benzininis generatorius 7.5 KW vienfazis/ trifazis PROFESIONALUS kaina
Benzininis generatorius Turan TG10000SE LimitedEdition, 8,3 kW Max, AVR, 230 V/12 V kaina
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Liko tik: 1 vnt.
Benzininis generatorius Könner & Söhnen KS 7000E-3 ATS kaina
  • Liko tik: 1 vnt.
Kohler Portable Automatinis el. generatoriaus paleidimo blokas KOHLER-SDMO Verso ARĮ 100 A kaina