SONY SEL-35F28Z Objektyvas
  • Varlė kodas 11522395
  • Liko tik: 1 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 12 has video
SONY SEL-35F28Z Objektyvas
  • Varlė kodas 11522395
  • Liko tik: 1 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
ar
  • + 12 mėn. 58
  • + 24 mėn. 90 POPULIARUS
  • + 36 mėn. 115
  • + 48 mėn. 141
add to cart Į krepšelį 636.43
SONY SEL-35F28Z Objektyvas kaina
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 636.43
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 18d., pirmadienį. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
CARL ZEISS Vario-Sonnar® T* 35 mm pilno kadro
E-mount tipo
F=2.8 fiksuoto židinio nuotolio
Filtro diametras - 49mm
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
TOP susijusios paieškos
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2024-05-29
Pliusai: Kompaktiškas ir lengvas Gražus bokeh efektas Atsparus vandeniui
Minusai: Maksimalus didinimas yra tik 0.12 mastelio faktorius
Specifikacija
Lęšių sistema
Objektyvo konstrukcija (elementai/grupės)7/5
Lęšio tipasPlačiakampis objektyvas
Minimalus apertūros skaičius2,8
Mažiausias fokusavimo atstumas0,35 m
Maksimalus apertūros skaičius22
Lęšio montavimo sąsajaSony e
Diafragmos intervalas22 - 2,8
Fiksuotas židinio nuotolis3,5 cm
Diafragmos peiliukų skaičius7
Asferinių elementų skaičius3
Veikimo charakteristikos
Didžiausias didinimas0,12 x
Lęšio dangtisTaip
Konstrukcija
NeperšlampamiTaip
Svoris ir matmenys
Skersmuo6,15 cm
Filtro dydis4,9 cm
Ilgis3,65 cm
Svoris120 g
Modelio pavadinimas
‎SEL35F28Z.AE
Atsiliepimų politika
Kainos kitur
Duomenys atnaujinti: 2026 05 14 - 07:38:34
Patarimai
Renkantis plačiakampį objektyvą nuo 10–50 mm, turime turėti omenyje, kad jis iškraipys vaizdą, ypač objektyvai, kurių plotis nuo 10 iki 35 mm. Arčiau …
Skaityti daugiau
Panašios prekės
Objektyvas Fujifilm Fujinon XF 14mm F2.8 R
  • GamintojasFujifilm
  • Didžiausias (mm)
  • Diafragma
  • SpalvaJuoda
  • Pristatymas į namus 10 d. d.
  • Liko tik: 5 vnt.
Objektyvas Fujifilm Fujinon XF 14mm F2.8 R kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 10 d. d.
  • Liko tik: 5 vnt.
Sony SEL-20TC 2x telekonverterinis objektyvas kaina
Objektyvas Laowa 65mm f/2.8 2x Ultra Macro APO Canon RF
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
Objektyvas Laowa 65mm f/2.8 2x Ultra Macro APO Canon RF kaina
Objektyvas Sigma 45mm F2.8 DG DN | Comtemporary | L-mount kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
Fujifilm Objektyvas Fujinon XF33mm F1.4 R LM WR PD kaina
„Canon 35mm F/2.0 EF IS USM“ objektyvas
  • Pristatymas į namus 1-3 d. d.
„Canon 35mm F/2.0 EF IS USM“ objektyvas kaina
Objektyvas Sigma 18–50 mm F2.8 DC DN [šiuolaikinis], skirtas Fujifilm X-Mount
  • Mažiausias (mm)
  • GamintojasSigma
  • Didžiausias (mm)
  • Diafragma
Objektyvas Sigma 18–50 mm F2.8 DC DN [šiuolaikinis], skirtas Fujifilm X-Mount kaina
Objektyvas Sony FE 35mm F1.8
  • GamintojasSony
  • SpalvaJuoda
  • Įvertinimas 5.0 (5)
Objektyvas Sony FE 35mm F1.8 kaina
Objektyvas SIGMA 18-50mm F2.8 DC DN | Šiuolaikinis | Leica L-Mount
Objektyvas SIGMA 18-50mm F2.8 DC DN | Šiuolaikinis | Leica L-Mount kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Pristatymas į namus 2-3 d. d.
Geležtė peiliui KNIPEX kaina
  • Pristatymas į namus 5-9 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
Subrina Professional, Essential Colour, Permanent Hair Dye, 4/65 , 100 ml kaina
  • Pristatymas į namus 3-7 d. d.
Valymo adata Wagner 342916 kaina
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
Tactic Mysteeri Alias - lautapeli kaina
Kelnės moteriškos
  • Pristatymas į namus 10-11 d. d.
Kelnės moteriškos kaina
ploni apvalūs raišteliai kaina
-2 %