Objektyvas Sony SEL35F14Z
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 10 has video
Objektyvas Sony SEL35F14Z
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
ar
  • + 12 mėn. 102
  • + 24 mėn. 166 POPULIARUS
  • + 36 mėn. 216
  • + 48 mėn. 254
add to cart Į krepšelį 1269.99
Objektyvas Sony SEL35F14Z kaina
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 1269.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 28 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Šviesus, platus, viso kadro „ZEISS Distagon®“
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2023-07-22
Objektyvas Sony Distagon T* FE 35mm F1.4 ZA (Juodas) yra puikus pasirinkimas fotografams, kurie nori gauti aukštos kokybės nuotraukas. Šis objektyvas turi keletą privalumų ir vieną trūkumą.
Minusai: Vienas trūkumas šiam objektyvui yra jo aukšta kaina.
Specifikacija
Lęšių sistema
Objektyvo konstrukcija (elementai/grupės)12/8
Lęšio tipasPlačiakampis objektyvas
Minimalus apertūros skaičius1,4
Mažiausias fokusavimo atstumas0,3 m
Maksimalus apertūros skaičius16
Fiksuotas židinio nuotolis3,5 cm
Diafragmos peiliukų skaičius9
Vaizdo įstrižainės kampas (maks.)44 °
Veikimo charakteristikos
Kamerų prekių ženklų suderinamumasSony
Didžiausias didinimas0,18 x
Konstrukcija
Produkto spalvaJuoda
Techniniai duomenys
Stebìjimo kampas44 °
Svoris ir matmenys
Skersmuo7,85 cm
Filtro dydis7,2 cm
Ilgis11,2 cm
Svoris630 g
Kitos savybės
Ilgis112 mm
Modelio pavadinimas
‎SEL35F14Z
Atsiliepimų politika
Kainos kitur
Duomenys atnaujinti: 2026 05 14 - 07:26:17
Patarimai
Renkantis plačiakampį objektyvą nuo 10–50 mm, turime turėti omenyje, kad jis iškraipys vaizdą, ypač objektyvai, kurių plotis nuo 10 iki 35 mm. Arčiau …
Skaityti daugiau
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 10 d. d.
  • Liko tik: 5 vnt.
Objektyvas Sony FE 85mm F1.4 GM (Juodas) | (SEL85F14GM) kaina
  • Pristatymas į namus 10 d. d.
  • Liko tik: 5 vnt.
Objektyvas Nikon AF-S NIKKOR 35mm f/1.4G kaina
Objektyvas „Canon EF 24mm f/1.4L II USM Judah“ kaina
Objektyvas Sony | Lens FE PZ 16-35mm F4 G
Objektyvas Sony | Lens FE PZ 16-35mm F4 G kaina
Objektyvas Canon EF 14mm f/2.8L II USM Juoda kaina
Fujifilm Objektyvas Fujinon XF50mm F1.0 R WR
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
Fujifilm Objektyvas Fujinon XF50mm F1.0 R WR kaina
Objektyvas Sony Planar T* FE 50mm F1.4 ZA (Juodas) | (SEL50F14Z) | Carl Zeiss kaina
Sony | Objektyvas FE 35 mm F1.4 GM
  • GamintojasSony
  • Didžiausias (mm)
  • Diafragma
  • SpalvaJuoda
  • Įvertinimas 5.0 (2)
Sony | Objektyvas FE 35 mm F1.4 GM kaina
Objektyvas Leica Sigma Lens F 85mm F1.4 DG DN for L-mount [Art]
  • GamintojasLeica
  • Didžiausias (mm)
  • TipasTele
  • Diafragma
  • SpalvaJuoda
  • Įvertinimas 5.0 (2)
Objektyvas Leica Sigma Lens F 85mm F1.4 DG DN for L-mount [Art] kaina