Objektyvas Raynox HD-6600 PRO- 55mm
  • Varlė kodas 11798922
  • Liko tik: 1 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 6 has video
Prekės vaizdo įrašai
  • Objektyvas Raynox HD-6600 PRO- 55mm video
Atgal Pirmyn
  • Varlė kodas 11798922
  • Liko tik: 1 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Objektyvas Raynox HD-6600 PRO- 55mm kaina
ar
  • + 12 mėn. 22
  • + 24 mėn. 33 POPULIARUS
  • + 36 mėn. 42
  • + 48 mėn. 53
add to cart Į krepšelį 219.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 219.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 22 d. Visi pristatymo būdai
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2024-05-29
Pliusai: Platesnis matymo kampas Aukšta vaizdo kokybė Suderinamumas su įvairiais modeliais
Minusai: Sunku rasti tinkamą filtrą dėl specifinio dydžio
Specifikacija
  • Gamintojas Raynox
  • Modelis
    HD-6600PRO-55
  • Komponentas skirtas Vaizdo kamera
  • Objektyvo konstrukcija (elementai/grupės) 3/3
  • Ilgis 7,6 cm
  • Suderinamumas SONY VX-2000/PD-150/DSR-250, Canon GL-1/2,XM-1/2
  • Objektyvo tipas Platus objektyvas
  • Produkto spalva Juoda
  • Filtro dydis 7,2 cm
  • Skersmuo 4 cm
  • Modelio pavadinimas
    HD-6600PRO-55
Atsiliepimų politika
Patarimai
Renkantis plačiakampį objektyvą nuo 10–50 mm, turime turėti omenyje, kad jis iškraipys vaizdą, ypač objektyvai, kurių plotis nuo 10 iki 35 mm. Arčiau …
Skaityti daugiau
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 8-11 d. d.
Objektyvas Raynox HD 2200 Pro LE plus kaina
  • Pristatymas į namus 7-10 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Meike Extra Digital Fish-eye objektyvas: 8mm APS-C F3.5 EF-mount kaina
-4 %
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
Objektyvas Raynox HD-6600 PRO- 49 mm kaina
  • Išpardavimas Išpardavimas
Objektyvas Samyang 35mm T1.5 VDSLR MK2 Sony FE
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Objektyvas Samyang 35mm T1.5 VDSLR MK2 Sony FE kaina
  • Liko tik: 3 vnt.
Novoflex Adapteris Leica-M objektyvas prie Hasselblad X-Mount kaina
„Novoflex“ adapteris „Nikon F“ objektyvas prie MFT fotoaparato kaina
Objektyvas Panasonic Lumix 45-150mm F/4-5.6 G Vario ASPH Mega OIS
  • Mažiausias (mm)
  • GamintojasPanasonic
  • Didžiausias (mm)
  • TipasTele
  • Diafragma
  • SpalvaJuoda
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Liko tik: 4 vnt.
Objektyvas Panasonic Lumix 45-150mm F/4-5.6 G Vario ASPH Mega OIS kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 17 d. d.
Objektyvas - Viltrox AF 9mm F2.8 Sony E tvirtinimo autofokusinis plataus kampo kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
Objektyvas Raynox HD-6600 Pro 37 kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
Evoc LINE 30 -laskureppu, harmaa
  • GamintojasEvoc
  • Svoris (kg)
  • Liko tik: 2 vnt.
Evoc LINE 30 -laskureppu, harmaa kaina
Simota įdėklas SIMOTA OT016 240X237mm kaina
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
  • Liko tik: 4 vnt.
Abus Germany Spyna Abus Primo 5510K/180 BK kaina
  • Pristatymas į namus 1-3 d. d.
Filtrai DJI MAVIC AIR2 ND Filter Set kaina
  • Pristatymas į namus 6-9 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
SpiroFlex 60/100 TW adapteris kaina
-2 %