Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
CANON SG-201 fotopopierius A4 20 puslapių
TOP susijusios paieškos
| Savybės | |
| Apdailos tipas | „satin“ |
| Medijos svoris | 260 g/m² |
| Popieriaus dydis | A4 |
| Lapų skaičius pakuotėje | 20 lapai |
| Spausdinamos medijos blizgesio lygis | Semi |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 210 mm |
| Aukštis | 297 mm |
| Kitos savybės | |
| Ruošinio lapai kas pakuotę | 20 lapai |
| Modelio pavadinimas | 1686B021 |