Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Albumas turi 100 kreminių puslapių, skirtų nuotraukoms iki 10x15 cm. Jis turi knygos formato struktūrą su kampais ir plyšiais, kad būtų lengviau įdėti nuotraukas.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Nuotraukų Albumas |
| Prekės Ženklas | Gedeon |
| Modelis | GED DBCL50 CLEANWHITE |
Specifikacijos |
|
| Matmenys | 29 × 32 cm (P × A) |
| Svoris | 1.64 kg |
| Puslapių Skaičius | 100 puslapių |
| Puslapio Spalva | Kreminė |
| Nuotraukų Dydžio Suderinamumas | Iki 10 × 15 cm |
Papildoma Informacija |
|
| Dizainas | Knygos formato su kampiniais lipdukais nuotraukų įdėjimui |