Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Komplektą sudaro stalas ir šešios kėdės.
| Stalo aukštis | 75 cm |
| Stalo ilgis | 220 cm |
| Stalo plotis | 100 cm |
| Kėdės aukštis | 102 cm |
| Kėdės gylis | 58,5 cm |
| Kėdės plotis | 46 cm |
| Medžiaga | stalo rėmas - metalinis, stalviršis pagamintas iš medžio drožlių plokštės su natūraliu, netašyto ąžuolo lukštu, kėdės rėmas - ąžuolinis, sėdimoji dalis - medžiaginė |
| Spalva | stalo rėmas - juodas, stalviršis - natūralios spalvos, kėdės rėmas - natūralios spalvos, sėdimoji dalis - pilka |
| Stalviršio apdaila | alyvuotas |
| Maksimali kėdės apkrova | 100 kg |