Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Unold elektrinis fondiu rinkinys gali aptarnauti iki šešių žmonių ir apima nerūdijančio plieno katilą bei keraminį indą įvairiems fondiu. Jame yra temperatūros reguliatorius, nelipni kaitinimo plokštė ir šeši fondiu šakutės.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Elektrinis fondiu rinkinys |
| Prekės ženklas | Unold |
| Modelis | 48615 |
Specifikacijos |
|
| Matmenys | 235 × 235 × 190 mm (P × G × A) |
| Svoris | 1.085 kg |
| Spalva | Juoda |
| Medžiaga | Nerūdijantis plienas, keramika |
Techniniai duomenys |
|
| Galia | 500W |
| Talpa | 0.8L |
Saugos įspėjimas |
|
| Naudokite produktą tik numatytam tikslui. Paviršius gali įkaisti veikimo metu. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. | |