Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Gamintojas | Tristar |
| Galingumas | 32 W |
| Funkcijos | 3 adjustable settings; Keep warm function |
| Kitos savybės | On/Off switch; Power indication light; Anti slip feet |
| Eilių skaičius | 2 |
| Warranty | 24 mėn. |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Chocolate Fountain |
| Net weight | 0.76 kg |
| Gross weight | 0.979 kg |
| Gamintojo prekės serija | CF-1603 |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00600005 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.219 kg |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth (mm) | 158 mm |
| Gross width (mm) | 155 mm |
| Gross height (mm) | 245 mm |
| Plastic (No PET) | 24.00 g |
| Paper/Pasteboard | 195.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 144 dalių |
| Producer | Tristar |
| Savybės | |
| Pakopų skaičius | 2 |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Korpuso spalva | Nerūdijančiojo plieno |
| On/off mygtukas | Taip |
| Šilumos palaikymo funkcija | Taip |
| Indikacijos šviesa | Taip |
| Ne-slystančios kojos | Taip |
| Nustatymų skaičius | 3 |
| Energijos valdymas | |
| Energija | 32 w |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 805 g |
| Modelio pavadinimas | CF-1603 |