Baseus S-09 Pro FM siųstuvas, Bluetooth (juodas).
Baseus FM siųstuvas padarys jūsų laiką automobilyje dar malonesnį. Bluetooth 5.3 technologija leidžia patogiai leisti muziką iš išmaniojo telefono per automobilio radiją, nes dėl plataus FM dažnių diapazono (87,5-108 Mhz) galite lengvai rasti laisvą dažnį ir mėgautis mėgstamomis dainomis. Jame yra 3 USB įkrovimo prievadai, taip pat galite leisti muziką iš „flash drive“ ir skambinti laisvų rankų įranga. Visa reikalinga informacija rodoma įmontuotame LED ekrane.

Įkraukite 3 įrenginius vienu metu
Išsikrovęs telefonas jums nebetrukdys! Siųstuvas ne tik perduoda garsą, bet ir leidžia įkrauti įrenginius. Jame yra 2 USB-A prievadai ir USB-C prievadas, todėl vienu metu galite laisvai atnaujinti iki 3 įrenginių galią. Be to, USB-C prievadas palaiko greitą PD įkrovimą su iki 18 vatų galia, todėl vos per kelias akimirkas jūsų išmanusis telefonas bus paruoštas naudoti.

Groti muziką 2 būdais
Dabar galite lengvai transliuoti muziką, podcast'us ir telefono skambučius tiesiai iš telefono į automobilio garsiakalbius! FM siųstuvas naudoja naujausią Bluetooth 5.3 technologijos versiją, kuri užtikrina stabilų ir greitą ryšį su jūsų išmaniuoju telefonu. „Baseus S-09 Pro“ taip pat suderinamas su „flash drives“ iki 512 GB.

Kalbėk laisvai telefonu
FM siųstuvas taip pat leidžia saugiai skambinti automobilyje. Dėl integruoto mikrofono galite laisvai kalbėtis telefonu, neprarasdami dėmesio kelyje. Įrenginyje yra nedidelis mygtukas, leidžiantis lengvai atsiliepti ir atmesti skambučius, taip pat padėti ragelį arba perrinkti konkretų numerį.

| Gamintojas | Baseus |
|---|
| Modelis | C10762200113-00 |
|---|
| Spalva | Juoda |
|---|
| Medžiaga | ABS+PC |
|---|
| Svoris | Maždaug 36 g |
|---|
| Bluetooth versija | 5,3 |
|---|
| Įvesties srovė | 12-24V |
|---|
| USB-A1 | 5V/1A |
|---|
| USB-A2 | 5V/2,4A |
|---|
| USB-C | 9 V / 2 A, 12 V / 1,5 A (PD 18 W) |
|---|
| Palaikoma USB atmintinių talpa | Iki 512 GB |
|---|
| FM dažnis | 87,5-108 Mhz |
|---|