XO BCC12 Bluetooth MP3+5V/3.1A automobilinis įkroviklis (juodas)
Automobilinis įkroviklis XO BCC12 – praktiškas prietaisas, kuris pravers bet kuriame automobilyje. Jis užtikrina patikimą veikimą, greitą įkrovimą ir keletą kitų papildomų funkcijų, kurios padarys jūsų kelionę malonesnę ir patogesnę.

Patogiai įkraukite įrenginius kelyje
XO BCC12 palaiko DC 12-24V įėjimo įtampą, todėl yra suderinamas su dauguma automobilių. Jame taip pat yra 2 išvesties prievadai: USB-A ir USB-C, kurių kiekvienas gali tiekti 5 V / 3,1 A įtampą. Be to, įkroviklis siūlo greitą ir saugų mobiliųjų įrenginių įkrovimą vairuojant. Keliaudami jums nereikės jaudintis dėl išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio akumuliatoriaus.

Papildomos funkcijos
Įkroviklis leidžia leisti muziką automobilyje – tereikia įjungti „flash drive“. Be to, naudodamiesi atsiliepimo į gaunamus skambučius funkciją galite patogiai ir saugiai kalbėti telefonu, susikoncentravę į vairavimą.

Draugiškas vartotojui
XO BCC12 išsiskiria paprastu valdymu. Naudodami patogius mygtukus galite praleisti dainas arba atsiliepti į įeinančius skambučius nesikišdami ranka į išmanųjį telefoną. Specialus foninis apšvietimas leidžia lengvai rasti įkroviklį tamsoje, o skaitmeninis ekranas leidžia stebėti įkrovimo įtampą ir FM dažnį realiuoju laiku, todėl galėsite visiškai valdyti savo įrenginius.

| Gamintojas | XO |
|---|
| Modelis | BCC12 |
|---|
| Spalva | juodas |
|---|
| Įėjimo įtampa | DC 12-24V |
|---|
| Išėjimo įtampa | USB-A: 5V/3,1A; USB-C: 5 V / 3,1 A |
|---|
| Bendra išėjimo įtampa | 5V/3,1A |
|---|
| FM dažnis | 87,5-108 MHz |
|---|
| Perdavimo diapazonas | 5-10 m |
|---|
| Medžiaga | ABS |
|---|
| Matmenys | 39,2 × 35 × 73,7 mm |
|---|
| Svoris | 24,4 g |
|---|
| Medžiaga | ABS |
|---|
| Bluetooth lustas | AB5323 |
|---|
| Bluetooth versija | 5.3 |
|---|