„Baseus Bluetooth MP3“ automobilio siųstuvas S-06 (juodas)
„Baseus“ automobilio siųstuvas per „Bluetooth 4.2“ leidžia susieti įrenginį su išmaniuoju telefonu ir leisti muziką, taip pat priimti skambučius. Be to, jį taip pat galite naudoti įrenginiui įkrauti ir USB atmintinei prijungti. Savo ruožtu įmontuotame ekrane pateikiama svarbiausia informacija apie įrenginio veikimo būseną.

Papildomų įrenginių prijungimas
Jame yra cigarečių degiklio lizdas, leidžiantis prijungti papildomus įrenginius. Jame yra du USB prievadai, leidžiantys prijungti, pavyzdžiui, iki 32 GB talpos USB atmintinę. Be to, siųstuvas suteikia galimybę vienu metu prijungti du įrenginius per „Bluetooth“.

Paprastas ir patogus valdymas
Siųstuvas užtikrina aiškų garsą ir labai gerą skambučių kokybę. Be to, vienu daugiafunkciu mygtuku galime: atsiliepti į skambučius / baigti juos / atmesti įeinančius skambučius, nustatyti dažnį, reguliuoti garsumą, sustabdyti ir tęsti muzikos atkūrimą ir daug daugiau. Be to, įrenginys prisimena dažnį, paskutinę grotą dainą ir garsumo lygį, o dabartinį dažnį arba cigarečių degiklio lizdo įtampą galite matyti įmontuotame ekrane.

| Gamintojas | Bazė |
|---|
| Modelis | S-06 |
|---|
| Produkto kodas | CCHC000001 |
|---|
| Medžiaga | Kompiuteris |
|---|
| „Bluetooth“ versija | 4.2 |
|---|
| Radijo / „Bluetooth“ diapazonas | 5 m / 10 m |
|---|
| Spalva | Juoda |
|---|
| Suderinamumas | Universalus (Android/iOS), cigarečių žiebtuvėlio jungtis 12–24 V |
|---|
| Veikimo diapazonas | 87,5–108 MHz |
|---|
| Leidžiami garso formatai | MP3, WAV, FLAC, APE, WMA |
|---|