FM moduliatoriai

FM moduliatoriai yra geriausias daiktas po to, kai buvo sugalvota raikyta duona. Atsiradus „iPod“ grotuvams, MP3 grotuvams ir kitiems panašiems muzikos įrašų grojimo prietaisams, dabar FM moduliatoriai yra labai reikalingas priedas, kuris leis patenkins jūsų muzikos klausymosi poreikius. Kam leisti šimtus dolerių naujai automobilio garso sistemai, kai pakaks įsigyti vos kelis dolerius kainuojantį moduliatorių. FM moduliatoriai yra maži, dažnį sustiprinantys prietaisai, kurie perduoda „iPod“ grotuve, MP3 grotuve ar kitame muzikos įrašų klausymosi prietaise esančius įrašus į jūsų automobilio garso sistemą. Moduliatorius veikia kaip automobilyje esanti, atskira radijo stotelė.

Kaip ir daugumos prietaisų atveju, prekyboje siūlomi įvairių formų ir dydžių moduliatoriai, kuriuos galite įsigyti už skirtingą kainą. Turėtumėte rinktis tokį prietaisą, kuris patenkins jūsų poreikius ir kuris kainuos ne daugiau, nei galite skirti šiam pirkiniui. Įsitikinkite, kad ieškomas moduliatorius turi jūsų prietaisui reikalingas įvesties jungtis, pavyzdžiui, USB  jungtis. Taip pat įsitikinkite, kad moduliatorius turi bet kokios rūšies garantiją. Priešingu atveju nerekomenduotume veltui išmesti pinigų. Rinkitės tokį pardavėją, kuris gali garantuoti už savo gaminį. Apskritai, prastesnės kokybės moduliatorių kaina už bet kokios kokybės šio tipo gaminius sieks apie 20 dolerių. Kiti moduliatoriai turi papildomų savybių, pavyzdžiui, USB jungtis, įvesties lizdus ir pan., ir kai kurie iš jų turi net galios inverterių funkciją, kuri labai patogi stovyklaujant.

Taip pat prieš įsigydami moduliatorių atsižvelkite ir į tai, ką realiai gaunate už mokamus pinigus. Kai kurie moduliatoriai palyginus su kitais gali atrodyti labai pigūs, tačiau papildomai gali tekti mokėti už jų pristatymą, taip pat atsižvelkite į tai, kokia yra moduliatoriaus kilmės šalis. Vėl gi, labai rekomenduojame įsigyti moduliatorių su garantija. Tai papildomai kainuos nedaug, be to, kas norėtų pirkti pigų gaminį.