Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Flexi Glam Splash Leaf su Swarovski kristalais S yra aukštos kokybės šuns pavadėlis, skirtas mažoms veislėms. Jis turi reguliuojamą ilgį iki 3 metrų ir pagamintas iš patvarių medžiagų.
Savybės |
|
|---|---|
| Gyvūno pavadėlio stilius | Juosta |
| Reguliuojamas ilgis | Taip |
| Gyvūnų tipas | Šuo |
| Rekomenduojama gyvūno tipui | Šuo |
| Veislės dydis | S |
| Maksimalus apkrovos svoris | 12 kg |
| Sezoninė pasiūla | Būti aktyviam su savo augintiniu, pavasarį, vasarą |
| Serija | flexi Glam & Oda |
| Tinkamas | Šuniui |
| Produkto spalva | Balta |
| Svorio diapazonas | 201 g - 499 g |
| Veislės dydis | Maža veislė (5 - 10 kg) |
| Kategorija | Šunims |
| Produkto kategorija | Pavadėlis |
Svoris ir matmenys |
|
| Ilgis | 3 metrai |
| Svoris | 130 g |
Varle.lt prekių augintiniams specialistai parengė naudingų patarimų gidą šunų šeimininkams, kuris padės tinkamai parinkti savo augintiniui antkaklį, pavadėlį ir petnešas.
Kaip teisingai parinkti antkaklį šuniui?Kiekvienas šuo privalo turėti antkaklį, bet parinkti jį ne taip jau ir lengva, kaip gali …