Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Vileda Easy Wring & Clean Turbo Grindų plovimo šluota su besisukančiu gręžtuvu | Teleskopinė rankena 85 – 123 cm
TOP susijusios paieškos
| Savybės | |
| Suderinamumas | Saeco |
| Produkto spalva | Juoda, sidabras |
| Medžiaga | Plastikas |
| Įeities talpa | |
| Puodelių talpa | 5000 puodel. |
| Svoris ir matmenys | |
| Matmenys (wxdxh) | 85 x 40 x 87 mm |
| Svoris | 140 g |
| Paketo matmenys (wxdxh) | 95 x 60 x 120 mm |
| Modelio pavadinimas | CA6903/00 |