Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Įrenginio tipas : | Kontaktorius - NO, Trifazis |
| Nominali apkrovos srovė : |
|
| Apkrovos vardinė įtampa : | 400 V AC |
| Nominali maitinimo įtampa : | 230 V AC |
| Nominali galia : |
|
| Uždaromų/atidaromų kontaktų skaičius : | 4 / 0 |
| Naudojimo kategorija : | AC1, AC7A, AC7B |
| Jungčių tipas : | sriegiami gnybtai |
| Pagrindinės savybės : |
|
| Korpusas : | Plastikas, montavimas ant DIN, TH-35 bėgelio |
| Sandarumo klasė : | IP20 |
| Plotis moduliuose 17.5 mm : | 3 |
| Svoris : | 0.32 kg |
| Matmenys : | 67 x 81 x 54.7 mm |
| Gamintojas / Markė : | IDEAL |
| Garantija : | 5 metai |
Atėjo laikai, kai norint savo namus paversti bent šiek tiek išmaniais, nebūtina investuoti didelių sumų į naujausias ir pažangiausias technologijas išnaudojančius sprendimus. Kelionę link išmanių namų galima pradėti nuo išmanaus kištukinio lizdo (angl. Smart Plug) įsigijimo. Pasak Varle.lt išmaniųjų namų …