Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Triple USB socket designed for quick charging portable devices such as mobile phones, tablets, smartphones, MP3 and MP4 players, etc..
| Nominali įtampa : | 250 V AC / 50 Hz |
| Maitinimas USB : | 5 V DC / 3.4 A (suminė) |
| Kabelių gnybtai : | sriegiami gnybtai |
| Lizdo tipas : | 2 vnt. USB-A , 1 vnt. USB-C |
| Panaudojimas : | Potinkinis, Serija gaminių Santra |
| Montažas : | Montavimas naudojant montavimo elmentus arba varžtus |
| Pagrindinės savybės : | Efektyvumas : 85 % |
| Sandarumo klasė : | IP20 |
| Korpusas : | Plastikas (ABS) |
| Spalva : | Juoda |
| Svoris : | 0.084 kg |
| Matmenys : | 71 x 71 x 43 mm |
| Gamintojas / Markė : | Elektro-Plast Nasielsk |
| Garantija : | 7 metai |
Atėjo laikai, kai norint savo namus paversti bent šiek tiek išmaniais, nebūtina investuoti didelių sumų į naujausias ir pažangiausias technologijas išnaudojančius sprendimus. Kelionę link išmanių namų galima pradėti nuo išmanaus kištukinio lizdo (angl. Smart Plug) įsigijimo. Pasak Varle.lt išmaniųjų namų …