Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Dvigubas lizdas USB, skirtas greitam mobiliųjų įrenginių, tokių kaip mobilieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai, išmanieji telefonai, MP3 ir MP4 grotuvai ir t.t. prijungimui.
| Tvirtinimas : | Ø 60 mm (potinkinė dėžutė), gylis min. 40 mm, Montavimas naudojant montavimo elmentus arba varžtus 2 x 2.5 mm² |
| Medžiaga : | Plastikas |
| Spalva : | Balta |
| Paskirtis : | 2 portai USB 2.4A/5V |
| Panaudojimas : | Serija gaminių Niloe |
| Išvesčių skaičius : | 2 |
| Pagrindinės savybės : | Maitinimas : 220 ... 240 V AC Galios suvartojimas < 0.1 W (Standby režimas) Išvesties įtampa : 5 V DC Išvesties srovė max. 2400 mA II klasė Sandarumo klasė : IP40 Mechaninio atsparumo klasė : IK04 |
| Svoris : | 0.075 kg |
| Matmenys : | 76 x 76 x 42 mm |
| Gamintojas / Markė : | LEGRAND |
| Garantija : | 2 metai |
Duomenų lapas EN
Atėjo laikai, kai norint savo namus paversti bent šiek tiek išmaniais, nebūtina investuoti didelių sumų į naujausias ir pažangiausias technologijas išnaudojančius sprendimus. Kelionę link išmanių namų galima pradėti nuo išmanaus kištukinio lizdo (angl. Smart Plug) įsigijimo. Pasak Varle.lt išmaniųjų namų …