Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Tvirtinimo būdas : | Virštinkinis |
| Montuojamų modelių skaičius : | 12 x 1 eilutė |
| Atstumas tarp laikiklių TH 35 : |
|
| Permatomos durys : |
|
| Pagrindinės savybės : |
|
| Įranga : |
1 x ( 12 x 1.5 ... 16 mm² + 1 x 6 ... 25 mm² ) 1 x ( 8 x 1.5 ... 16 mm² ) |
| Medžiaga : | Savaime gęstantis plastikas |
| Spalva : | Šviesiai pilka |
| Sandarumo klasė : | IP65 |
| Mechaninio atsparumo klasė : | IK09 |
| Standartų atitiktis : | PN-EN 60439-3, IEC 60695-2-11, IEC 62262 |
| Darbo temperatūra : | -25 °C ... 40 °C |
| Svoris : | 1.928 kg |
| Matmenys : | 340 x 282 x 141 mm |
| Gamintojas / Markė : | LEGRAND |
| Garantija : | 2 metai |
Atėjo laikai, kai norint savo namus paversti bent šiek tiek išmaniais, nebūtina investuoti didelių sumų į naujausias ir pažangiausias technologijas išnaudojančius sprendimus. Kelionę link išmanių namų galima pradėti nuo išmanaus kištukinio lizdo (angl. Smart Plug) įsigijimo. Pasak Varle.lt išmaniųjų namų …