Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
The SANTRA/4142-19/EPN DATA single socket outlet with frame is designed to fix with frame plates of the Santra series.
| Nominali įtampa : | 230 V / 50 Hz |
| Maksimali srovinė apkrova : | 16 A |
| Įžeminimas : | ✔ |
| Kabelių gnybtai : | sriegiami gnybtai |
| Lizdo tipas : | CEE 7/5 |
| Apsauga : | ✔ |
| Panaudojimas : | Serija gaminių Santra |
| Montažas : | Montavimas naudojant montavimo elmentus arba varžtus |
| Pagrindinės savybės : | Grafika : DATA Frame included Atitinka PN-EN-60669-1:2018-04 standartui |
| Sandarumo klasė : | IP20 |
| Korpusas : | Plastikas (ABS) |
| Spalva : | Raudona + Juoda |
| Svoris : | 0.098 kg |
| Matmenys : | 90 x 90 x 42 mm |
| Gamintojas / Markė : | Elektro-Plast Nasielsk |
| Garantija : | 7 metai |
Atėjo laikai, kai norint savo namus paversti bent šiek tiek išmaniais, nebūtina investuoti didelių sumų į naujausias ir pažangiausias technologijas išnaudojančius sprendimus. Kelionę link išmanių namų galima pradėti nuo išmanaus kištukinio lizdo (angl. Smart Plug) įsigijimo. Pasak Varle.lt išmaniųjų namų …