Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Pagrindinis | |
| Suprojektuotas gylis | 70 mm |
| Išleidimo charakteristika | C |
| Polių skaičius (bendras) | 3 |
| Apsaugotų polių skaičius | 3 |
| Nustatyta srovė | 40 A |
| Nustatyta įtampa | 400 V |
| Nominali izoliacinė įtampa Ui | 500 V |
| Įtampos tipas | Kintamoji srovė |
| Dažnio diapazonas | 60 Hz |
| Srovės apribojimo klasė | 3 |
| Lygiai montuojama instaliacija | Taip |
| Įtampos perviršiaus kategorija | 3 |
| Užterštumo laipsnis | 2 |
| Galima papildoma įranga | Taip |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 3 |
| IP klasė | IP20 |
| Aplinkos temperatūra operaciniu metu | -25 °C - 70 °C |
| Apsaugotas nuo sprogimo | Ne |
Atėjo laikai, kai norint savo namus paversti bent šiek tiek išmaniais, nebūtina investuoti didelių sumų į naujausias ir pažangiausias technologijas išnaudojančius sprendimus. Kelionę link išmanių namų galima pradėti nuo išmanaus kištukinio lizdo (angl. Smart Plug) įsigijimo. Pasak Varle.lt išmaniųjų namų …