Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Išmanusis vožtuvo laikmatis TTV203WRF : | |
| Panaudojimas : | drėkinimo valdymas - 2 Zonos |
| Tipas (dydis) : | 3/4 " |
| Darbinis slėgis : | 0.5 bar ... 8 bar |
| Vandens srautas : |
5 ... 35 l/min
|
| Belaidė komunikacija : |
|
| Radijo ryšio nuotolis (atviroje teritorijoje) : |
|
| Pagrindinės savybės : |
|
| Korpusas : | Plastikas |
| Sandarumo klasė : | IP54 |
| Spalva : | Pilkas + Geltonas |
| Maitinimas : | 4 vnt. šarminė baterija 1.5 V LR6 (AA) (nepridedamas) |
| Darbo temperatūra : | 3 °C ... 50 °C |
| Svoris : | 0.5 kg |
| Matmenys : | 197 x 144 x 56 mm |
| TWG004WRF „WiFi“ koncentratorius : | |
| Belaidė komunikacija : | 2.4 GHz |
| Radijo ryšio nuotolis (atviroje teritorijoje) : | Ryšio zona ribojama tik Wi-Fi tinklo prieinamumu |
| Pagrindinės savybės : |
|
| Korpusas : | Plastikas |
| Spalva : | Tamsiai pilka + Šviesiai pilka |
| Maitinimas : | 100 ... 240 V AC @ 50 / 60 Hz |
| Darbo temperatūra : | 3 °C ... 40 °C |
| Svoris : | 0.14 kg |
| Matmenys : | 126 x 59 x 76 mm |
| Bendrieji duomenys : | |
| Prieiga iš mobiliojo telefono : |
|
| Gamintojas / Markė : | RainPoint |
| Garantija : | 2 metai |
Atėjo laikai, kai norint savo namus paversti bent šiek tiek išmaniais, nebūtina investuoti didelių sumų į naujausias ir pažangiausias technologijas išnaudojančius sprendimus. Kelionę link išmanių namų galima pradėti nuo išmanaus kištukinio lizdo (angl. Smart Plug) įsigijimo. Pasak Varle.lt išmaniųjų namų …