Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Leidžia padidinti maksimalų tranzistorinių išvesčių krovumą bei suteikia galvaninę izoliaciją tarp išvesties linijos ir apkrovos.
| Relinių išvesčių skaičius : | 2 |
| Maitinimas : | 12 V DC |
| Srovės suvartojimas : | 28 mA kiekvienai relei, kai įtampa 12 V DC |
| Maksimali kontaktų apkrova : | 1 A @ 30 V AC / DC (max) |
| Išvestis : | 2 x NO/NC |
| Pagrindinės savybės : | LED indikacija |
| Svoris : | 0.02 kg |
| Matmenys : | 52 x 28 x 18 mm |
| Gamintojas / Markė : | EWIMAR |
| Garantija : | 2 metai |