Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Dėmesio! Jeigu maitintuvas yra skirtas nepertraukiamam darbui (24H), tai jo nominalioji srovė neturi viršyti 80% maksimalios srovės.
Būtina atkreipti ypatingą dėmesį į tinkamą maitintuvo aušinimą darbo metu!.
| Modelio identifikatorius : | 12V/2A/5.5 |
| Įvesties įtampa : | 100 - 240 V AC |
| Įėjimo kintamosios srovės dažnis : | 50 / 60 Hz |
| Išvesties įtampa : | 12.0 V DC |
| Išvesties srovė : | 2.0 A |
| Išvesties galia : | 24.0 W |
| Vidutinis efektyvumas darbo metu : | 86.2 % |
| Efektyvumas esant mažai apkrovai (10%) : | 66.8 % |
| Energijos suvartojimas be apkrovos : | < 0.10 W |
| Maitintuvo tipas : | Impulsinis |
| Išvesties įtampos reguliavimas : | - |
| Apsaugos priemonės : | Nuo perkrovų |
| Išvesčių skaičius : | 1 vnt. |
| Maitinimo jungčių tipas : |
230 V CEE 7/16
12 V - 2.1/5.5 mm Tiesus kištukas |
| Korpuso tipas : | Desktop |
| Svoris : | 0.172 kg |
| Matmenys : | 91 x 53 x 31 mm |
| Garantija : | 2 metai |