Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Jungtis greitai ir hermetiškai sujungia 2 telekomunikacinius laidus be būtinybės nuimti izoliaciją.
| Pakuotėje : | 100 vnt. Nurodyta kaina už pakuotę |
| Panaudojimas : | Telefoninis kabelis Suptos poros kabelis |
| Pagrindinės savybės : | Užpildytas geliu UY-4CI*P100 skirtas sujungti 2 laidams |
| Medžiaga : | Plastikas |
| Laidas : | Ø max. 1.52 mm - Išorinis apvalkalas |
| Vidinė gysla : | Ø 0.4 ... 0.7 mm |
| Matmenys : | 12 x 9 x 6 mm |
| Garantija : | 2 metai |