Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Dėmesio! Jeigu maitintuvas yra skirtas nepertraukiamam darbui (24H), tai jo nominalioji srovė neturi viršyti 80% maksimalios srovės.
Būtina atkreipti ypatingą dėmesį į tinkamą maitintuvo aušinimą darbo metu!.
| Modelio identifikatorius : | 5V/2A/5.5 |
| Įvesties įtampa : | 100 - 240 V AC |
| Įėjimo kintamosios srovės dažnis : | 50 / 60 Hz |
| Išvesties įtampa : | 5.0 V DC |
| Išvesties srovė : | 2.0 A |
| Išvesties galia : | 10.0 W |
| Vidutinis efektyvumas darbo metu : | 78.7 % |
| Efektyvumas esant mažai apkrovai (10%) : | 62.4 % |
| Energijos suvartojimas be apkrovos : | < 0.10 W |
| Maitintuvo tipas : | Impulsinis |
| Išvestis : | Kištukas 2.1 / 5.5 mm ant laido |
| Svoris : | 0.075 kg |
| Matmenys : | 75 x 30 x 80 mm |
| Garantija : | 2 metai |