Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Impulsinis maitintuvas, įrengtas ant TS35/7.5 arba 15 DIN bėgelio, atsparus aukštoms darbo temperatūroms (iki 70°C).
| Maitintuvo tipas : | Impulsinis |
| Maitinimo įtampa : | 85 ... 264 V AC 120 ... 370 V DC |
| Išvesties įtampa : | 24 V DC |
| Išvesties įtampos reguliavimas : | 21.6 ... 29 V DC |
| Maitintuvo srovinis pajėgumas : | 4.2 A |
| Maitintuvo galia : | 100.8 W |
| Išvesčių skaičius : | 2 vnt. |
| Efektyvumas : | 90 % |
| Korpuso tipas : | DIN |
| Apsaugos priemonės : | Nuo trumpojo jungimo Nuo perkrovų Nuo viršįtampų |
| Darbo temperatūra / santykinis drėgnumas : | -40 °C ... 70 °C / 10 ... 95 % |
| Svoris : | 0.25 kg |
| Matmenys : | 92.7 x 70 x 58 mm |
| Garantija : | 3 metai |
Duomenų lapas EN