Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Intellinet 342070 Tinklo laidas RJ45 Male / RJ45 Male, 3.0 m
Maitintuvas su trimis išvesties gnybtų poromis.
Dėmesio! Jeigu maitintuvas yra skirtas nepertraukiamam darbui (24H), tai jo nominalioji srovė neturi viršyti 80% maksimalios srovės.
Dėmesio!.
Gnybtai +V fiziškai kontaktuoja vienas su kitu, panašiai kaip ir gnybtai COM.
| Maitintuvo tipas : | Impulsinis |
| Maitinimo įtampa : | 110 V AC 230 V AC |
| Išvesties įtampa : | 12 V DC |
| Išvesties įtampos reguliavimas : | 9 ... 13 V |
| Maitintuvo srovinis pajėgumas : | 20 A |
| Maitintuvo galia : | 240 W |
| Ventiliatorių skaičius : | 1 vnt. |
| Išvesčių skaičius : | 3 vnt. |
| Apsaugos priemonės : | Nuo perkrovų Nuo trumpojo jungimo |
| Darbo temperatūra / santykinis drėgnumas : | -10 °C ... 50 °C / 20 % ... 90 % |
| Svoris : | 0.66 kg |
| Matmenys : | 200 x 110 x 51 mm |
| Garantija : | 2 metai |