Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Hermetiškas maitintuvas metaliniu korpusu, skirtas daugiausia LED / IR LED diodų apšviestuvų maitinimui.
Dėmesio! Jeigu maitintuvas yra skirtas nepertraukiamam darbui (24H), tai jo nominalioji srovė neturi viršyti 80% maksimalios srovės.
Būtina atkreipti ypatingą dėmesį į tinkamą maitintuvo aušinimą darbo metu!.
| Maitintuvo tipas : | Impulsinis |
| Maitinimo įtampa : | 170 ... 264 V AC |
| Dažnių diapazonas : | 50 ... 60 Hz |
| Išvesties įtampa : | 12 V DC |
| Maitintuvo srovinis pajėgumas : | 1.25 A |
| Maitintuvo galia : | 15 W |
| Išvesčių skaičius : | 1 vnt. |
| Korpuso tipas : | Aluminis |
| Maks. darbo temperatūra : | 50 °C |
| Maks. korpuso temperatūra : | 75 °C |
| Sandarumo klasė : | IP67 |
| Pagrindinės savybės : | Korpusas pritaikytas montavimui prie sienos |
| Svoris : | 0.125 kg |
| Matmenys : | 87 x 37 x 28 mm |
| Garantija : | 2 metai |