Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti

Saugumas:
Stabilizuotas maitinimo šaltinis HPSDC-12V4X1A, pakeičiantis gamintojo PSDC04124T modelį , skirtas maitinti vaizdo stebėjimo įrenginius, kuriems reikalinga stabilizuota 12 V nuolatinės srovės įtampa. Išėjimo įtampos reguliavimo diapazonas reguliuojamas potenciometru nuo 12,0 V iki 15,0 V nuolatinės srovės. Maitinimo šaltinis turi keturis išėjimus, kurių kiekvienas yra nepriklausomai apsaugotas saugikliais. Gedimas (trumpasis jungimas) išėjimo grandinėje sukels saugiklio perdegimą ir atjungs grandinę nuo nuolatinės srovės maitinimo šaltinio (+U). Maitinimo šaltinis yra metaliniame korpuse su indikatoriaus skydeliu.
| Maitinimo šaltinis | 200 ÷ 264 V kintamoji srovė |
| Galia | 4 x 1A/12VDC išėjimo įtampos reguliavimo diapazonas: 12÷15VDC |
| Saugiklis | 4 x 1A (LYDŽIAI) |
| Efektyvumas | 0,86 |
| Matmenys | 200 x 120 x 48 [+/- 2 mm] atstumas nuo žemės: 8 mm |
| Saugumas | SCP, OLP, OVP, šuolis |
| Papildoma įranga | - |
| Įrengimas | korpuse, plieno lakštas DC01, 0,7 mm, spalva RAL 9003 |
| Signalizavimas | LED optinė signalizacija |
| Darbo sąlygos | Temperatūra: -10 C ÷ +40 C santykinė drėgmė 20 %...90 %, be kondensacijos |
| Komentarai | Konvekcinis aušinimas |
| Garantija | 2 metai nuo pagaminimo datos |