Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Maitinimo adapteris įrengtas estetiškame, solidžiai pagamintame metaliniame korpuse.
Maitinimo adapterio išvesties įtampa yra DC 12V, jis aptarnauja iki 4 įrenginių.
Maksimali pavienės išvesties apkrova siekia 1A, tuo pat metu reikia atkreipti dėmesį, kad bendra vis išvesčių apkrova neturi viršyti 4A.
Kiekvienas išėjimas yra nepriklausomai saugomas lydusiu saugikliu.
Būtina atkreipti ypatingą dėmesį į tinkamą maitintuvo aušinimą darbo metu!.
| Maitintuvo tipas : | Impulsinis |
| Išvesties įtampa : | 12 V DC |
| Išvesties įtampos reguliavimas : | 12 V ... 15 V - Potenciometru |
| Maksimali išvesties srovė (bendra) : | 4 A |
| Pavienės išvesties maks. išvesties srovė : | 1 A |
| Išvesčių apsauga : | 1 A Lydusis saugiklis |
| LED indikacija : | ✔ |
| Apsauga : | Nuo trumpojo jungimo Nuo viršįtampių Nuo viršįtampų Nuo perkrovų |
| Įvesties įtampa : | 200 ... 240 V, 50 / 60 Hz |
| Galia : | 48 W (max) |
| Išvesčių skaičius : | 4 |
| Jungties tipas : | Kabelių gnybtai |
| Pagrindinės savybės : | Efektyvumas : 86 % LED indikacija FPS išėjimas - nustato maitintuvo darbo stovį: normalus arba avarija Sabotažo aptikimas - korpuso atidarymo Apsaugos klasė EN 62368-1 : I Sandarumo klasė : IP20 |
| Aptaiso tipas : | Metalinis, tvirtinamas prie sienos |
| Rakinama raktu : | - |
| Darbo temperatūra / santykinis drėgnumas : | -10 °C ... 40 °C / 20 ... 90 % |
| Svoris : | 1.66 kg |
| Matmenys : | 275 x 205 x 75 mm |
| Gamintojas / Markė : | PULSAR |
| Garantija : | 2 metai |
Duomenų lapas EN