Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
ZADR/EPN skirstomiesiems įrenginiams skirtos aklės leidžia uždengti tuščius tarpus tarp skirstomajame įrenginyje sumontuotų modulių..
| Panaudojimas : | Moduliniai skirstomieji skydai |
| Modulių skaičius : | 4 x 1 + 2 x 0.5 ( 17.5 mm ) |
| Medžiaga : | Plastikas |
| Spalva : | Balta |
| Svoris : | 0.01 kg |
| Matmenys : | 90 x 53 x 9 mm |
| Gamintojas / Markė : | Elektro-Plast Nasielsk |
| Garantija : | 2 metai |