Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Sąsūkinis jungimas ZSE1-1.0/6.0-G teikia greitą ir stabilų sujungimą 2 arba daugiau laidų.
Produktas yra skirtas vielinių laidų jungimui.
Jungtis gali būti skirta virvinių laidų sujungimui, tačiau reikia atsižvelgti į žymiai mažesnę laikymo jėgą.
Dėmesio!.
Vienkartinio naudojimo gaminiai.
| Panaudojimas : | Vieliniai laidai |
| Medžiaga : | Plastikas |
| Laidas : | 1.0 mm² ... 6.0 mm² |
| Nominali įtampa : | 400 V |
| Nominali srovė : | 41 A |
| Spalva : | Žalias |
| Matmenys : | 27 x 19 x 12 mm |
| Gamintojas / Markė : | SIMET |
| Garantija : | 2 metai |
Kataloginis lapas