Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Dažnių juosta : | 47 MHz ... 2250 MHz |
| Įvesčių skaičius : | 1 |
| Išvesčių skaičius : | 1 |
| F lizdai : | 75 Ω |
| Maitinimo lizdas : | Jack 3.5 mm lizdas |
| DC perėjimas (maks.) : | 24 V 0.3 A |
| Svoris : | 0.030 kg |
| Matmenys : | 65 x 23 x 18 mm |
| Gamintojas / Markė : | AMS |
| Garantija : | 2 metai |