Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Leidžia padidinti maksimalų tranzistorinių išvesčių krovumą bei suteikia galvaninę izoliaciją tarp išvesties linijos ir apkrovos.
| Relinių išvesčių skaičius : | 1 |
| Maitinimas : | 10 ... 14 V DC |
| Srovės suvartojimas : | 20 mA (max) @ 12 V DC |
| Maksimali kontaktų apkrova : | 1 A (max), 30 V DC / 50 V AC (max) |
| Išvestis : | 1 x NO / NC |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 50 °C |
| Svoris : | 0.02 kg |
| Matmenys : | 30 x 27 x 18 mm |
| Gamintojas / Markė : | PULSAR |
| Garantija : | 2 metai |