Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
The RSP-200-48 is a compact 200 W AC/DC power supply designed for industrial applications such as automation, measurement devices, lasers or RF applications..
It supports a wide input voltage range and offers popular output voltages used in industry. Cooling is realized passively, and operation is possible at temperatures up to 70°C..
Dėmesio! Jeigu maitintuvas yra skirtas nepertraukiamam darbui (24H), tai jo nominalioji srovė neturi viršyti 80% maksimalios srovės.
| Maitintuvo tipas : | Impulsinis |
| Maitinimo įtampa : | 88 ... 264 V AC |
| Dažnių diapazonas : | 47 ... 63 Hz |
| Išvesties įtampa : | 48 V DC |
| Išvesties įtampos reguliavimas : | 41 ... 56 V |
| Maitintuvo srovinis pajėgumas : | 4.2 A |
| Maitintuvo galia : | 201.6 W |
| Išvesčių skaičius : | 1 vnt. |
| Pagrindinės savybės : | Įmontuota galios koeficiento pataisos sankloda (PFC) LED diodas |
| Apsaugos priemonės : | Nuo trumpojo jungimo Nuo perkrovų Nuo viršįtampų Perkaitimo |
| Darbo temperatūra / santykinis drėgnumas : | -30 °C ... 70 °C / 20 % ... 90 % |
| Svoris : | 0.718 kg |
| Matmenys : | 215 x 115 x 30 mm |
| Gamintojas / Markė : | MEAN WELL |
| Garantija : | 3 metai |
Gamintojo duomenų lapas EN