Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
ASUS Prime-850G yra 850 W ATX maitina šaltinis, sukurtas PC naudojimui, turintis visiškai modulinę kabelių sistemą ir 80 PLUS Gold sertifikatą efektyviam energijos tiekimui. Jame yra keli jungikliai, tokie kaip 20+4 pin ATX, PCIe, SATA ir Molex, užtikrinantys suderinamumą su įvairiais komponentais.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Maitinimo šaltinis (PSU) |
| Prekės ženklas | ASUS |
| Modelis | Prime -850G |
Specifikacijos |
|
| Matmenys | 150 × 86 × 150 mm (P × A × G) |
| Svoris | 1.48 kg |
| Spalva | Juoda |
Techniniai duomenys |
|
| Bendra galia | 850 W |
| Efektyvumas | 80 PLUS Gold |
| AC įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
| Vidutinė laikas tarp gedimų (MTBF) | 120000 h |
Energijos apsaugos funkcijos |
|
| Apsaugos tipai | Per mažai įtampos, Per didelė srovė, Trumpasis jungimas, Per didelė įtampa, Per didelė galia, Perkaitimas |
Prievadai ir sąsajos |
|
| Pagrindinės plokštės maitinimo jungtis | 20+4 pin ATX |
| SATA maitinimo jungčių skaičius | 5 |
| CPU maitinimo jungtis | 4+4 pin |
| PCI Express maitinimo jungtys | 2 (6+2 pin), 1 (16-pin) |