Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Kietasis diskas SSD CRUCIAL BX500/240GB/SATA 3.0/Rašymo greitis 500 MBytes/sec/Skaitymo greitis 540 MBytes/sec/2,5"
Thermal Grizzly | Terminis tepalas "Conductonaut" 1g | universalus | Šilumos laidumas: 73 W/mk; Klampumas: 0,0021 Pas; Tankis: 6,24g/cm3; Temperatūra: 10 °C / +140 °C; Sudėtis: 1 g
5V išėjimas su 2,4A srove, bendra galia 12W.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Įėjimo dažnis | 50/60 Hz |
| Galia | 12 W |
| Išėjimo įtampa | 5 V |
Dizainas |
|
| Forma | Bokštas |
| Produkto spalva | Balta |
Veikimo sąlygos |
|
| Darbo temperatūra | -10 iki 40 °C |
Svoris ir matmenys |
|
| Gylis | 58 mm |
| Ūgis | 90 mm |
| Plotis | 18 mm |
| Svoris | 70 g |