Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Kietasis diskas SSD CRUCIAL BX500/240GB/SATA 3.0/Rašymo greitis 500 MBytes/sec/Skaitymo greitis 540 MBytes/sec/2,5"
Thermal Grizzly | Terminis tepalas "Conductonaut" 1g | universalus | Šilumos laidumas: 73 W/mk; Klampumas: 0,0021 Pas; Tankis: 6,24g/cm3; Temperatūra: 10 °C / +140 °C; Sudėtis: 1 g
Maitinimo šaltinis - Yingjiao YSDS užtikrina patikimą 12V išėjimą su 1.25A srovės reitingu, suteikdamas bendrą galios talpą 15W.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Galia | 15 W |
| Išėjimo įtampa | 12 V |
| Įėjimo dažnis | 50/60 Hz |
| AC įėjimas | 90-264V |
| Efektyvumas | 85 % |
| Trumpalaikės apsaugos funkcija | Taip |
| Izoliacijos klasė | II |
Dizainas |
|
| Spalva | Balta |
Veikimo sąlygos |
|
| Darbo temperatūra | -10 iki 40 °C |
Svoris ir matmenys |
|
| Svoris | 70 g |
| Gylis | 58 mm |
| Plotis | 18 mm |
| Aukštis | 90 mm |
Saugaus naudojimo įspėjimas |
|
| Pavojų simboliai | GHS09: Aplinkai pavojinga, GHS07: Kenksminga |