Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Įrengimas gali būti panaudotas valdymo trumpų impulsų prailginimui pvz. varžtų, elektromagnetinių veržlių darbui, bistabiliam valdymui, o taip pat perėjimo priėjimo valdymo projektuose, su logiškomis priklausomybėmis nuo būklės: kontolerio, durų atidarymo jutiklio (kontaktorius), įėjimo mygtuko ir t.t..
| Relinių išvesčių skaičius : | 1 |
| Maitinimas : | 12 ... 230 V AC / DC |
| Rated power consumption : | ≤ 1.5 W |
| Maksimali kontaktų apkrova : |
16 A 250 V
AC
16 A 24 V DC |
| Išvestis : | 1 x NO/NC |
| Pagrindinės savybės : |
Sklandus įjungimo laikos reguliavimas Laiko reguliavimo diapazonas :
1 s / 10 s / 1 m / 10 m / 1 h / 10 h / 1 day / 10 dienų LED indikacija montavimas ant DIN, TS-35 bėgelio Bistabilus darbas valdoma valdomu išėjimu S |
| Darbo temperatūra : | -20 °C ... 50 °C |
| Svoris : | 0.064 kg |
| Matmenys : | 90 x 17 x 65 mm |
| Gamintojas / Markė : | ORNO |
| Garantija : | 2 metai |
Duomenų lapas EN