Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Vienos išvesties impulsinis maitintuvas, pasižymintis nedideliais matmenimis.
Dėmesio! Jeigu maitintuvas yra skirtas nepertraukiamam darbui (24H), tai jo nominalioji srovė neturi viršyti 80% maksimalios srovės.
| Maitintuvo tipas : | Impulsinis |
| Maitinimo įtampa : | 230 V AC |
| Išvesties įtampa : | 12 V DC |
| Išvesties įtampos reguliavimas : | 10.8 ... 13.2 V |
| Maitintuvo srovinis pajėgumas : | 6.7 A |
| Maitintuvo galia : | 80 W |
| Išvesčių skaičius : | 1 vnt. |
| Apsaugos priemonės : | Nuo trumpojo jungimo Nuo perkrovų Nuo viršįtampių Perkaitimo |
| Darbo temperatūra / santykinis drėgnumas : | -10 °C ... 50 °C / 20 % ... 90 % |
| Svoris : | 0.175 kg |
| Matmenys : | 160 x 41 x 33 mm |
| Gamintojas / Markė : | ADLER Power |
| Garantija : | 2 metai |