Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Jungtis tipas : | gnybtų juosta |
| Leistinas nominalios įtampos dydis : | 1000 V AC/DC |
| Įvesties srovė : | max. 160 A |
| Number of terminals : | 7 x 2.5 mm² ... 16 mm² 1 x 10 mm² ... 70 mm² |
| Korpusas : | Plastikas, montavimas ant DIN, TS-35 bėgelio |
| Spalva : | Balta + Mėlynas |
| Matmenys : | 71 x 29 x 45 mm |
| Gamintojas / Markė : | ORNO |
| Garantija : | 2 metai |