Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Hermetiškas maitintuvas plastikiniame korpuse, ypač skirtas maitinimui LED šviestuvams LED / IR LED.
Dėmesio! Jeigu maitintuvas yra skirtas nepertraukiamam darbui (24H), tai jo nominalioji srovė neturi viršyti 80% maksimalios srovės.
Būtina atkreipti ypatingą dėmesį į tinkamą maitintuvo aušinimą darbo metu!.
| Maitintuvo tipas : | Impulsinis |
| Maitinimo įtampa : | 100 ... 240 V AC |
| Dažnių diapazonas : | 50 / 60 Hz |
| Išvesties įtampa : | 12 V DC |
| Maitintuvo srovinis pajėgumas : | 6 A |
| Maitintuvo galia : | 72 W |
| Išvesčių skaičius : | 1 vnt. |
| Apsaugos priemonės : |
Nuo perkrovų
Trumpojo jungimo Nuo viršįtampių |
| Korpuso tipas : | Plastikas |
| Darbo temperatūra : | -30 °C ... 70 °C |
| Sandarumo klasė : | IP67 |
| Pagrindinės savybės : | Korpusas pritaikytas montavimui prie sienos |
| Svoris : | 0.37 kg |
| Matmenys : | 162 x 42 x 33 mm |
| Garantija : | 2 metai |